Magnetoterapeutický prístroj

Biotorus
LT100

Liečebná rehabilitácia 21. storočia

BIOTORUS LT 100

Magnetoterapeutický prístroj revolučnej konštrukcie, kedy je riadiaca elektronika umiestnená priamo v aplikátore.
Prístroj má tvar kruhového tvaru – torus.
Napájanie tohto celku je zabezpečené ľahkým sieťovým adaptérom, certifikovaným pre medicínske zariadenia.


Týmto riešením vznikol veľmi praktický na ovládanie jednoduchý prístroj s univerzálnym použitím ako v liečebnej, tak i rehabilitačné praxi a v oblasti prevencie.
Prostredníctvom vloženej elektromagnetické cievky vytvára okolo seba pulzné magnetické pole, zaisťujúcich vysokú terapeutickú účinnosť pri minimálnej energetickej záťaži pacienta.

Prístroj je určený predovšetkým pre individuálnu liečbu a rehabilitáciu ale aj ako rehabilitačný prístroj pre medicínske zariadenia. Príkladom môžu byť športovci ktorí trpia častými pohmliaždeninami trápia ich opuchy,výrony alebo svalová únava

V horších prípadoch prístroj poslúži na urýchlenie hojenia zlomenín a rán,kedy je možné prístroj používať priamo na sadru alebo dlahu. Významný je účinok prístroja na posilňovanie imunitného systému a zlepšenie bunkového a tým aj tkanivového metabolizmu. Prístroj možno samozrejme použiť na všetky ochorenia, uvedená v prehľade účinkov pulzného magnetického poľa.

Hlavné účinky
pulzného magnetického
poľa nízkej frekvencie

Rozšírenie ciev (vazodilatácia)
- prekrvenie tkaniva

Protizápalové pôsobenie (sterilné aj mikrobiálne podmienené zápaly)

Zmiernenie bolesti
(analgetický účinok)

Odstránenie svalového napätia (myorelaxačný účinok)

Urýchlenie procesov hojenia

Proti opuchom

Posilnenie a stabilizácia kostného tkaniva

Zlepšenie bunkového, a tým aj tkanivového metabolizmu, urýchlenie metabolizmu
- detoxikácia

Pozitívne ovplyvnenie imunitného systému

Zníženie spotreby liekov

podstatné zníženie až vymiznutie ťažkostí u chronických ochorení

rýchlejšie uzdravenie

Je to jednoduché, vyplňte údaje a náš kolega Vás bude kontaktovať ohľadne času ktorý Vám vyhovuje

Kontraindikácie

Biotorus v kocke

Magnetoterapeutický prístroj

Ulticare LT
99 Maxi

Naša jednotka na trhu

Ulticare LT 99 Maxi

Malý a ľahký magnetoterapeutický prístroj pre domáce použitie. Skladá sa z generátora napájaného sieťovým adaptérom a zo sady rôznych aplikátorov. V riadiacej jednotke (generátora) sú predprogramované dva najpoužívanejšie liečebné programy. Tretí program môže byť nastavený podľa potreby užívateľom individuálne. Naše dlhoročné skúsenosti ukazujú, že aj napriek svojej jednoduchosti je UltiCare veľmi účinný prostriedok pre domácu liečbu.

Ulticare v kocke

Referencie

Mgr. Jindra Douda
Mgr. Jindra Douda
masér a terapeut
Zobraziť viac
Domi-derm a jeho „ trojkombinace“ mne zaujala zvláště z pohledu způsobu aplikace kosmeticky účinných látek do pokožky obličeje. Přístroj byl primárně vyvíjen pro kosmetické účely, já se ale zabývám péčí o sportovce. Moje úvaha zněla tedy následovně: je-li účinná látka tímto způsobem aplikována do pokožky efektivněji a hlouběji, může být podobně efektivně „vpravena“ do podkoží příslušná léčivá látka při úrazech? Mám na mysli zhmožděniny, otoky postižené tkáně, lokální záněty a podobně. Masti a gely na bázi ibuprofenu, ketoprofenu, diklofenaku tedy zkouším aplikovat do postižených míst (zápěstí, ramen, kolen, kotníků apod.) za pomoci hlavice Domi-dermu. Dojmy jsou příznivé, zajímalo by mne experimentální ověření vstřebatelnosti těchto látek tímto způsobem. Předpokládám, že lepší vstřebání = vyšší účinnost léku. S magnetoterapií společnosti 2EL mám letité zkušenosti a účinky jsou neoddiskutovatelné. V kombinaci s enzymy urychluje a zefektivňuje doléčení sportovců velmi podstatně. Hráči se vrací do tréninku o týden, deset dní dříve. Moje vlastní zkušenost je spíš z kategorie zázraků. Jako výkonnostní volejbalista jsem na sklonku kariéry trpěl rok vleklým a bolestivým zánětem pravé achillovky. Před každým tréninkem zdlouhavé tejpování, po každém dopadu ostrá bolest a strach z ruptury. Asi osm dní jsem poctivě 2x denně dával po 20 minutách magnety a užíval 3x denně na lačno vyšší dávky enzymů a vše poté naprosto (skoro naráz) odeznělo. Takže vím, o čem mluvím. A držím všem palce.
 Zdeňka Ševčíková
Zdeňka Ševčíková
Kosmetika Fryštak
Zobraziť viac
Více jak rok pracuji ve svém kosmetickém salónu s laserovým přístrojem DOMIDERM. Tento přístroj mne oslovil, protože můžu při ošetření klientů využít pulzního magnetického pole, laseru a LED světla o různých vlnových délkách. Roli hrála i příznivá cena tohoto přístroje. Práce s domidermem je jednoduchá, završuje celé kosmetické ošetření. Výrazně zklidní pleť, urychluje hojení akné a rosaceu, laser používám při hojení herpesů a na regeneraci a vyhlazení jizev po úrazech a operacích. S přístrojem jsem spokojená a mohu doporučit.
Bohumila Christophová
Bohumila Christophová
školící kosmetička Janssen cosmetics a inspira: cosmetics, soudní znalec kosmetika vizážistika
Zobraziť viac
Příjemný pomocník v kosmetické praxi, u kterého NEPALTÍ pořekadlo: „Za málo peněz málo muziky“. Pořizovací cena je i pro začínající kosmetičku únosná a výsledky jsou viditelné. Používáme ho v saloně již delší dobu a patří k těm přístrojům, které mají univerzální použití. Je vhodný jak na zapracování ampulek a sér pro „náročnou“ pleť, tak i na pleť aknózní, ke zklidnění podrážděné pleti a nastartování regenerace. Jeho použití je jednoduché a provoz bezproblémový. Ze své zkušenosti jej mohu doporučit do každého salónu.
Predošlé
Ďalšie

Televízna reportáž

Často kladené otázky

Každý kto má záujem o zmiernenie bolestí,odstránenie svalového napätia, úspešnú terapiu a chce odstrániť nielen bolesť ale aj samotnú príčinu.
Ide o špičkovú terapiu používanú dlhé roky nie len vo svete ale aj na Slovensku. Či sa jedná o kúpele,rehabilitačné centrá alebo športové centrá.
Je úplne jednoduchá a nastavená tak aby ju vedel intuitívne nastavovať každý v pohodlí svojho domova.
Celá terapia trvá 20 min. A nastavenie prístroja sa riadi podla programu P1 ,P2 ,alebo P3.

Máte záujem vyskúšať prístroj?

info@domiderm.sk
info@domiderm.cz